STK TEMSİCİLERİ VE HASTANE PERSONELİ, 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE MEHMETÇİĞİ ZİYARET ETTİ
STK TEMSİCİLERİ VE HASTANE PERSONELİ, 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE MEHMETÇİĞİ ZİYARET ETTİ

STK TEMSİCİLERİ VE HASTANE PERSONELİ, 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE MEHMETÇİĞİ ZİYARET ETTİ

STK TEMSİCİLERİ VE HASTANE PERSONELİ, 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE MEHMETÇİĞİ ZİYARET ETTİ

Manisanın Kula ilçesinde bazı STK temsicileri ve hastane personeli, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Kula İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti.

Ziyareti Organize eden Kula Devlet Hastanesi personeli Osman Kılavuz, Salihli Kabazlı Mahallesi Kabazlı Şehit İsmail Yavuz Ortaokulu müdürü Yakup Ateş, Sağlık Sen Kula Temsilcisi Muammer İnal, Türk Sağlık Sen Hastane temsilcisi Mehmet Şehmuz Sertdemir, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan Esnaf Süleyman Erdil ve hastane personeli katıldı.

Ziyarete gelenleri İlçe Jandarma Komutan Vekili J. Kd. Bçvş. Nedim Yerli karşıladı.

Daha sonra askerler tarafından karşılanan grup 14 Şubat'ın Sevgililer Günü olduğunu, en büyük sevgilerinin Türk Silahlı Kuvvetlere olduğunu söyledi. Ziyaretçiler İlçe Jandarma İlçe Jandarma Komutan vekili J.Kd.Bçvş Nedim Yerli'ye çiçek takdim etti.

Kabazlı Şehit İsmail Yavuz Ortaokulu Müdürü Yakup Ateş, "Sevgili Mehmetçiklerimiz, bugün 14 Şubat Sevgililer Günü ve Türkiye çok hassas bir noktada, çok hassas bir savaşın içerisindeyiz. Yiğitlerimiz Afrin'de çarpışıyor. Bizler de bugün istedik ki, yiğetlerimiz Afrin'de çarpışıyor bizde onların yanında olalım. Ama bu şuan imkansız. 14 Şubat'ı evde eşimizle, çocuklarımızla geçirmek yerine, Mehmetçiğimizle beraber olalım Mehmetçiğimizle geçirelim. Sizler bizim sevgilimizsiniz. Mehmetçiğimiz olmazsa bizde yokuz. Sizleri çok seviyoruz. Hepininiz Sevgililer Gününü kutluyoruz. Muakkak sevgiliniz, eşiniz vardır. Ama şunu unutmayın siz Türk halkının, Türk milletinin sevgililerisiniz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Jandarma Komutan vekili J.Kd.Bçvş Nedim Yerli ise şunları söyledi: "Gerek Afrin'deki, gerek Hakkari'deki, gerek Edirne'deki askerler gibi 365 günün hepsi 14 Şubat günü. Bizim sevgimiz vatan sevgisi. Aşkımız önce Allah sonra Vatan Millet aşkı. Bu günde sizi yanımızda görmek bize onur verdi, gurur verdi, ayağınıza sağlık. Hepinize teşekkür ediyorum"

Ziyarete katılan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan, "Bugün önemli bi gün. Tabi Türk halkı için vatan, asker, toprak en büyük sevgili. Böylesi bi harekete arkadaşlar giriştiklerinde yanımızda olurmusun dediler. Biz her zaman vatan, millet, toprak diyen insanların yanındayız. Bizim en büyük sevgilimiz bu. Rabbim tüm askerlerimizin, vatanımızın yardımcısı olsun" ifadelerine yer verdi.

Daha sonra askerlere Türk bayrağı hediye eden ziyaretçiler birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek Osman Kılavuz eşliğinde "Biz birlikte Türkiyeyiz" şiirini hep birlikte okudular.

https://www.haberler.com/stk-temsicileri-ve-hastane-personeli-14-subat-10566883-haberi/

 


Click Here to Visit